1. Wystawcy_czynie będą wpuszczani TYLKO OD STRONY UL. OCHRONEK
  2. Wystawców/ -czynie zaczynamy wpuszczać od 10:15 (nie ma sensu przyjeżdżać wcześniej. I tak pierwszą osobę wpuścimy o tej właśnie godzinie)
  3. Na placu będą cztery osoby wskazujące miejsce każdemu wystawcy_czyni. Samochody ustawiamy według kolejności przyjazdu. NIE REZERWUJEMY konkretnych miejsc.
  4. Jeśli chcesz stać obok koleżanki/ kolegi, to umówcie się wcześniej i przyjedźcie w tym samym czasie. Nie rezerwujemy miejsc, nie zostawiamy miejsc „na później”.
  5. W pierwszej kolejności wpuszczane będą osoby, które są na liście! (czyli mają opłaconą i potwierdzoną rezerwację). Jeśli nie jesteś taką osobą, nie przyjeżdżaj przed 11:00.
  6. Wystawcy/ -czynie z listy nie muszą mieć potwierdzenia wpłaty. Mamy wszystko zaznaczone w naszych tajnych notatkach 😎
  7. Około godziny 14:00-14:30 poprosimy wszystkich wystawców/ -czynie o rozpoczęcie składania swoich stanowisk. Jeśli masz dużo rzeczy, rozplanuj czas tak, żeby do godziny 15:00 zdążyć się spakować. O 15:00 chcemy pomachać na do widzenia ostatniemu wystawcy/ -czyni 🙂

Widzimy się w niedzielę! 🤩

Komentarze: