Zapraszamy na warsztaty twórczego eksperymentowania! W społecznym laboratorium twórczym ARTLAB każde dziecko i dorosły staje się projektantem i twórcą. I tworzy, tworzy, tworzy!

Podczas warsztatów to uczestnik decyduje, jaki projekt wykona. My dajemy dostęp do narzędzi, krok po kroku wyjaśniamy tajniki działania każdego z urządzeń. Przez cały proces twórczy możesz liczyć na nasze wsparcie i profesjonalną pomoc.

Warsztaty grupowe (do 20 osób) trwają zwykle 2 godziny. Przy zamówieniu grupy do 5 osób poświęcamy tyle czasu ile trzeba, aby efekt był satysfakcjonujący.

Co nas wyróżnia?

Urządzenia, zazwyczaj niedostępne podczas innych warsztatów. Każde z nich pomoże wykonać jedyne w swoim rodzaju rękodzieło. Do dyspozycji jest ploter, prasa, maszyna do szycia, laminarka.

Niepowtarzalność – wyroby, a właściwie rękodzieła mają limitowane nakłady i niepowtarzalny charakter. Drugiej takiej rzeczy nie znajdziesz w sklepie. W ARTLABie dbamy o środowisko – korzystamy z odpadów produkcyjnych i powtórnie przetwarzamy materiały.

Na warsztatach używamy wyobraźni i odważnie eksperymentujemy. Wykorzystanie znanego materiału w całkiem innym celu, mieszanie technik, zabawa, wielokrotne przymiarki i próby – w tworzeniu właśnie o to chodzi!

Jesteśmy mobilni. Możemy dojechać we wskazane miejsce i przeprowadzić warsztaty. Możemy również zapewnić miejsce, gdzie odbędą się zajęcia. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, by móc poświęcić każdemu z uczestników maksimum uwagi.

Chcesz nas zaprosić do szkoły albo biblioteki na zajęcia? A może do lokalnego domu kultury! Czekamy na kontakt 🙂
Stowarzyszenie Aktywnych Mieszkańców JESTEM MIASTEM
tel. 579 952 597 e-mail: jestem.miastem@gmail.com