Czy wiesz, jak zaprojektować i wykonać własnoręcznie torbę? Jak zrobić perfekcyjne zaproszenie ślubne? Chcesz uszyć ubranie własnego projektu? A może planujesz wykonać nieszablonowy prezent z użyciem plotera? Te i masę innych pomysłów możesz zrealizować w społecznym laboratorium twórczym ARTLAB

Podczas warsztatów to uczestnik decyduje, jaki projekt wykona. My dajemy Ci dostęp do narzędzi, krok po kroku wyjaśniamy tajniki działania każdego z urządzeń. Pomożemy zrealizować nawet najbardziej wymagający projekt – poświecimy na realizację tyle czasu ile trzeba, by końcowy efekt był satysfakcjonujący! Przez cały proces twórczy możesz liczyć na nasze wsparcie i profesjonalną pomoc.

Co nas wyróżnia?

W swojej ofercie posiadamy urządzenia, które zazwyczaj nie są dostępne podczas innych warsztatów. Każde z tych urządzeń pomoże ci wykonać jedyne w swoim rodzaju rękodzieło. Możesz być pewny, że drugiej takiej rzeczy nie znajdziesz w sklepie. Naszym kolejnym wyróżnikiem jest niepowtarzalność. Wyroby, a właściwie rękodzieła, powstające dzięki naszemu laboratorium, mają limitowane nakłady i niepowtarzalny charakter. ARTLAB oferuje produkty przyjazne środowisku – powtórnie przetwarzamy materiały, a także korzystamy z odpadów produkcyjnych. Na warsztatach używamy wyobraźni i odważnie eksperymentujemy. Wykorzystanie znanego materiału w całkiem innym celu, mieszanie technik, wielokrotne przymiarki i próby – tak powstają prawdziwe dzieła!

Jesteśmy mobilni

Możemy dojechać we wskazane miejsce i przeprowadzić warsztaty. Możemy również zapewnić miejsce, gdzie odbędą się zajęcia. Nasze warsztaty są prowadzone pod okiem profesjonalistów i perfekcjonistów ;), dlatego by móc poświęcić każdemu z uczestników maksimum uwagi, nasze zajęcia odbywają się w kameralnych grupach.

Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu:
Stowarzyszenie Aktywnych Mieszkańców JESTEM MIASTEM
tel. 579 952 597 e-mail: jestem.miastem@gmail.com