Poszukujemy młodych i kreatywnych osóbek w wieku 13 – 19 lat chętnych do zaprojektowania elementów kolekcji mody młodzieżowej i udziału w badaniu naukowym! Nie bójcie się, nie będzie eksperymentów  Robimy badanie, jak się ubiera młodzież i chcemy poznać Waszą opinię!


Kiedy? 13 marca godz. 12:00 – 15:00
Gdzie? Plac Kazimierza 5, siedziba Alegorii
Za ile? FREE
Zgłoś się:
https://forms.gle/9WJGwxwsfaPMhBP89

😉

Wasze projekty na koszulkach staną się elementem kolekcji młodzieżowej zaprezentowanej na Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi.

W ramach 3 godzin darmowych zajęć dostaniecie:
▶ podstawy analizy sylwetki, czyli dowiesz się, jak się ubierać żeby wyglądać dobrze i jak się nie ubierać;
▶ podstawy projektowania kolekcji mody;
▶ zostaniesz autorką/ autorem wzoru na kolekcji ubrań;
▶ materiały do zrobienia projektu i koszulkę. Możesz też przynieść swoją bluzę, koszulkę, spodnie do zrobienia drugiego projektu, który zabierzesz ze sobą;
▶  wiedzę, o czym warto opowiadać za pomocą ubrania – bo warto;
▶  pizzę!

W czasie warsztatów zrobimy Wam sesję foto, bo interesuje nas też jak przyjdziecie ubrani. Fotki zostaną opublikowane w pracy naukowej, dostaniecie je też na pamiątkę – podeślemy mailem ;).

Czego potrzebujemy od Was:
▶ wypełnienia na miejscu ankiety związanej z modą młodzieżową
▶ wyrażenia zgody na publikację zdjęć, które Wam zrobimy.

ZGODA NA UDOSTĘPNIENIE WIZERUNKU (wasza lub waszych rodziców, jeśli macie mniej niż 18 lat) JEST KONIECZNA i to warunek udziału w warsztacie. Zapisz się poprzez formularz i czekaj na kontakt! https://forms.gle/9WJGwxwsfaPMhBP89

Prowadzenie warsztatów: Anna Świętek. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi specjalność „Moda, stylizacja, trendy”, Projektowanie Ubioru na Wydziale Tkanin i Ubioru, Wyższą Szkołę Biznesu w Tarnowie na kierunku Zarządzanie i Marketing. Pracowała jako menedżerka w firmach zajmujących się projektowaniem oraz sprzedażą ubrań i biżuterii. Obecnie pracuje w Centrum Sztuki Mościce i wykłada historię mody na Wydziale Tkaniny i Ubioru ASP w Łodzi. Projektantka i stylistka. Prowadzi warsztaty dla dzieci i dorosłych z projektowania i kolorystyki.

Komentarze: